Nieruchomości Handlowe

PH Kościerzyna - Najem

Wsparcie na każdym

ETAPIE INWESTYCJI

Myślisz, że inwestycje handlowe wymagają za dużo kapitału…napisz do Nas pomożemy Ci ją sfinansować lub zrobimy projekt wspólnie!

Dlaczego warto?

Znacząca większość transakcji na rynku odbywa się w tzw. trybie off-market czyli bez ujawniania publicznie kto chce sprzedać i na jakich parametrach. Mamy przygotowane inwestycje, które dadzą Ci możliwość rozwinięcia portfela o te nieruchomości. Zapisz się do Naszego newslettera, aby otrzymywać informację o najnowszych projektach lub skontaktuj się z Nami!

Dla kogo?

Dołącz do największych funduszy inwestycyjnych i posiadaj nieruchomości handlowe. Przeczytaj na naszym blogu kto inwestuje w nieruchomości tego typu.

Kto jest naszym partnerem ?

Inwestorzy indywidualni
Właściciele Gruntów i Lokali
Najemcy
Fundusze i firmy Family Office
Deweloperzy

Doświadczenie buduje zaufanie

Najważniejsze są relacje i wzajemne zaufanie. Nasz zespół powstał, aby dostarczyć Tobie przewidywalną i kompleksową obsługę. Jesteśmy specjalistami i pasjonatami rynku nieruchomości komercyjnych, którzy są związani z branżą od ponad 10 lat. Mamy za sobą ponad 30 zrealizowanych inwestycji i ponad 45 000 m2 wynajętych powierzchni komercyjnych. Przez lata zbudowaliśmy bardzo dobre relacje ze wszystkimi kluczowymi najemcami obiektów handlowych w Polsce.
0
m2 wynajętych powierzchni
0
Lat w branży nieruchomości
0 +
zrealizowanych inwestycji
0 %
wypłacalnych najemców
Dział sprzedaży

+ 48 883 356 436
biuro@nieruchomoscihandlowe.pl

  • Inwestowanie wiąże się z ryzykiem