Nieruchomości Handlowe

PH Pasłęk
W BUDOWIE

Wsparcie na każdym

ETAPIE INWESTYCJI

Dlaczego warto?

Realizujemy największy park handlowy dla Pasłęka i gminy, którą zamieszkuje 20 tysięcy mieszkańców, miasto oprócz swojej historycznego dziedzictwa ze średniowiecznym zamkiem krzyżackim leży przy jednej z najbardziej obleganych dróg ekspresowych w Polsce – drodze S7 Gdańsk – Warszawa. Nasza realizacja jest bezpośrednio przy wjeździe do miasta z węzła Pasłęk-Południe a w centrum projektu powstaje McDonald’s, który zostanie otwarty jeszcze w tym roku, będący bardzo istotnym generatorem ruchu dla tej lokalizacji. Planujemy realizację w II etapach pierwszy zawierający 3700m2 z wiodącym operatorem spożywczym i drugi, który w swojej dominującej części dostarczy mieszkańcom materiały budowlane i wyposażenie dla domu i ogrodu.

Myślisz, że inwestycje handlowe wymagają za dużo kapitału…napisz do Nas pomożemy Ci ją sfinansować lub zrobimy projekt wspólnie!

Dlaczego warto?

Znacząca większość transakcji na rynku odbywa się w tzw. trybie off-market czyli bez ujawniania publicznie kto chce sprzedać i na jakich parametrach. Mamy przygotowane inwestycje, które dadzą Ci możliwość rozwinięcia portfela o te nieruchomości. Zapisz się do Naszego newslettera, aby otrzymywać informację o najnowszych projektach lub skontaktuj się z Nami!

Dla kogo?

Dołącz do największych funduszy inwestycyjnych i posiadaj nieruchomości handlowe. Przeczytaj na naszym blogu kto inwestuje w nieruchomości tego typu.

Kto jest naszym partnerem ?

Inwestorzy indywidualni
Właściciele Gruntów i Lokali
Najemcy
Fundusze i firmy Family Office
Deweloperzy

Doświadczenie buduje zaufanie

Najważniejsze są relacje i wzajemne zaufanie. Nasz zespół powstał, aby dostarczyć Tobie przewidywalną i kompleksową obsługę. Jesteśmy specjalistami i pasjonatami rynku nieruchomości komercyjnych, którzy są związani z branżą od ponad 10 lat. Mamy za sobą ponad 30 zrealizowanych inwestycji i ponad 45 000 m2 wynajętych powierzchni komercyjnych. Przez lata zbudowaliśmy bardzo dobre relacje ze wszystkimi kluczowymi najemcami obiektów handlowych w Polsce.
0
m2 wynajętych powierzchni
0
Lat w branży nieruchomości
0 +
zrealizowanych inwestycji
0 %
wypłacalnych najemców
Dział sprzedaży

+ 48 883 356 436
biuro@nieruchomoscihandlowe.pl

  • Inwestowanie wiąże się z ryzykiem